Zvolte si typ nemovitosti

Služby

S ČÍM VÁM RÁDI DÁLE POMŮŽEME

Naše realitní kancelář je vyhledávána klienty převážně pro prodej nemovitostí. Nicméně, s tímto prodejem jsou spojeny i další služby, které jsme připraveni poskytnout. Můžete se na nás spolehnout v mnoha ohledech a očekávat od nás různé výhody a služby.

Právní služby

Společně s naší realitní agenturou vám nabízíme nejen prodej a pronájem nemovitostí, ale také komplexní právní služby, abychom vám zajistili bezpečný a bezproblémový proces.

Veškerý právní servis spojený s prodejem, koupí či pronájmem nemovitostí řešíme individuálně a vždy podle nejaktuálnějších právních norem. O to, aby všechny kroky proběhly v souladu se zákonem, se stará náš dlouholetý partner a vážený kolega Judr. Bc. Jiří Štumar.

 

 
Judr. Bc. Jiří Štumarstumar@nest.legal

Financování

Protože nám záleží na maximální spokojenosti našich klientů, nabízíme možnost kvalitního financování s individuálním přístupem.

Rádi s Vámi Vaše možnosti financování zkonzultujeme a v případě zájmu pro Vás sjednáme hypotéku nebo úvěr na míru a poradíme si i s refinancováním Vašich dosavadních úvěrů. 

Díky mnohaletým zkušenostem v oboru se nám již podařilo financovat i tam, kde se situace zdála téměř bezvýchodnou. 
 
Klienti z řad právnických osob jistě uvítají také možnost sjednání firemního úvěru.

Odhady nemovitostí

Pro účely dědického řízení vám rádi zpracujeme odhad ceny nemovitosti.

Nabízíme možnost zpracování odhadů nemovitostí nejen za účelem prodeje nemovitosti přes naši realitní kancelář, ale i pro účely dědického řízení.

Vyklízení a úklid nemovitostí, příprava nemovitosti na prodej

Chystáte se pronajímat nebo prodávat nemovitost, ale tu je potřeba ještě předtím pořádně vygruntovat? Kompletní úklid a čištění pro Vás rádi zajistíme.

Vaši nemovitost vyklidíme a připravíme k budoucímu prodeji a vy máte vše bez starostí.

Máte dotazy? Kontaktujte nás: